محل تبلیغات شما

فضای مجازی زیاد میچرخم. گاهی یکاری میکنم که خودم از خودم تعجب میکنم!!

اینستاگرام دور دور میزدم که اسم و فامیل یکی بنظرم اشنا اومد رفتم صفحش اما صفحش خصوصی بود. بعد دیدم اِ یه دنبال کننده مشترک داریم دیدم بله ایشون برادر اوشونه همونطوری که داشتم پستای برادرشونو میدیدم دیدم زیر یکیشون نظر گذاشته و بحث علمی صورت گرفته بود از علم و منطقش خوشم اومد چندتا پست دیگه رو نگاه میکردم که دیدم بله اونجا هم نظر گذاشته و به برادرش گفته هر مطلبی رو زود نشر نده و خواسته بود یکی دوتا از پست هارو پاک کنه!  رفتم درخواست دنبال کننده بودن دادم! پیام داد.میخواست بدونه میشناسمش گفتم نه و بعد گفت نمیتونه قبول کنه دنبال کننده باشم گفت اگه میشناسم معرفی کنم اگه نه که هیچ! منم گفتم نمیشناسم. گفت نمیتونه قبول کنه گفتم باشه. یه هفته گذشت پیام داد. این قسمت رو کپی عین همون مکالمه رو میذارم :

گفت : والا من متوجه نمیشم، هی پاک میکنم درخواستتون رو، دوباره هست یا اینستا قاطی کرده یا شما دوباره درخواست میدی

گفتم : سلام نه گفتید نمیخوایند دنبال کنندتون باشم دیگه درخواست ندادم. ولی الان که اینستا اصرار داره تجدید نظر کنید! لطفا

گفت : ( ایموجی خنده ) قشنگ بود خب نمیشناسمتون، لذا شرمنده م

گفتم :یه گوشه میشینم فقط نگاه میکنم گاهی هم لایک میکنم.

گفت : ( ایموجی خنده ) من نمیدونم اگه نمیشناسیم همو که معنی نداره حذابیتی نداره پست های من واسه ت اگر میشناسیم هم خب معرفی کن

گفتم : نمیشناسم

گفت :خب هیچی پس موفق باشی

گفتم : امیدوارم اینستا همچنان اصرار کنه ممنون همچنین.

یعنی خودم به خودم کلی خندیدم! اسکرین شات گرفتم روی اسمشونو خط کشیدم برای دوستم فرستادم میگه باور نمیکنم داری الکی میگی تو همچین کاری نمیکنی! مثل این میمونه وسط مرداد توی جنوب بگی بارون اومده یا بدون اکسیژن کف اقیانوس قدم بزنی و حموم افتاب بگیری ! همینقدر غیر ممکن همینقدر غیر قابل باور! میخندم میگم والا خودمم تعجب میکنم چرا اصرار کردم! میگه من از اینکه جوابشو دادی تعجب کردم چندبار منتتو کشیدم جواب فلانی رو بدی یا فلانی کارت داره جواب بده ولی گفتی بیخیال حالا این خوشبخت کیه؟ این ادم خاص کیه که هم جوابشو دادی هم اصرار کردی! گفتم اینو دیگه مرا بگم گفت چرا جان من بگو کیه؟ گفتم وای زهرای من اگه بدونی کیه حق تیر بارونمو داری حق داری زنده به گورم کنی! اینکه اون کیه خیلی غیر قابل باورتر از مکالممون هست! اسم و مشخصات کلی ادم داد چندتا عکس فرستاد گفتم نه اینا نیست گفت بخدا میدم هکت کنند بدونم این کی بوده گفتم خودشو نمیشناسی ولی از مامانش متنفریم! اسم برادرشو گفت! گفتم نه گفت تنها مادر بداخلاقی که ازش هردومون متنفریم همونه گفتم بچه دیگشه! گفت دستم بهت برسه خودم میکشمت برو دعا کن کرونا بگیری برو دعا کن هواپیما سقوط کنه بیفته روت زنده زنده بسوزی ولی من دستم بهت نرسه! میگه جان من بگو چیزی مصرف کرده بودی اون موقع! سرت به جایی نخورده بوده! بخدا من مطمئنم تو اون موقع خودت نبودی بچه اون ادم و این اصرار و کالمه کار تو نمیتونه باشه! تا روشن شدن هوا با هم حرف زدیم تلگرام و کلی هم ویس فرستاد!

هزار و سیصد و سی و شش شب

هزار و سیصد و سی پنج شب

هزار و سیصد و سی و چهار شب

گفتم ,هم ,میکنم ,کنه ,اصرار ,رو ,گفتم نه ,دنبال کننده ,پیام داد ,دیدم بله ,غیر قابل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها